Loreta

Houskove knedliky,vari se i v jinych zemich?

Takove ty nase dobre.

Nejlepší odpověď
Pecudka

Dnes ani český knedlík nezná hranic

Další odpovědi
dougie

Já myslím,že asi jo :)

jennysh

knedlíky najdete i v jiných zemích – samozřejmě nejen v Německu a Rakousku, ale třeba také v Anglii a v dalších zemích.

hanulka11

naše dobré ale ne

hippeace

ano ale určitě to neni tak jako u nás většinou výjímečné skupiny lidí např:rodiny kam se někdo z čech pživdal či přženil a složení bude velmi podobné né však stejné. na naší školu přijela kedna rusanda a když sem se jí ptala na knedliky tak říkala že ví co to je ale že se u nich moc neoběvují.

hanny 2

Vím,že se určitě nevaří v Americe,jedině když narazíte na Čechoameričana,kte­rý má hospodu.Nemají na ně ani mouku,od sousedky dcera si ji tam vozí od nás.A někteří cizinci u nás je neznají,dávají si maso mezi 2 knedlíky jako hamburger.

anonym

V Polsku je sice mají v obchodech (od nás),ale že by je někdo z poláku vařil…

anonym

V Nemecku ne , maji jen ty " rozvarene " , ale ceske houskove uz se daji obcas koupit i v Nemeckych obchodech. ( dovoz z Cech )-iv-

elektrikář

Hodně záleží na mouce, na knedlíky musí být škrobová Znal jsem kuchařku co vařila pro cirkus Mouku na knedlíky si vozili sebou.Z ruské nebo rumunské mouky se knedlíky nevedly.Zřejmně tam mají jiný druh pšenice.