Houkají ještě sirény ukončení pracovní směny v továrnách?

Jak rád jsem je slyšel.

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím už o žádné takové firmě

Další odpovědi
anonym

V soukromých firmách (jak českých, tak zahraničních) nejsou nainstalovány ani sirény, takže se nehouká.

briketka10

ukončit směnu musíš dnes jen píchačkou :))

jáára

Rubena a.s.
každej den a nesnáším to
Doplňuji:
i na začátku. my máme na provoze tlakovou houkačku z kamionu, ale jinde znějí klasický rotační sirény.
to si dělaj srandu sem si myslel a vono ne

Emefej

Konec směny jsem už dloho houkat neslyšel, ale pravidelné zkoušky sirén, tam kde jsou naistalovány, se ze zákona stále provádějí.

Lahny nemá pravdu, všechny objekty, které vyrábějí, skladují či zpracovávají nebezpečné látky, havarijní sirény musí mít naistalovány a pravidelně se zkoušejí.

anonym

Nikde se nehouká.Jen píchačky nebo čipy.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0zU34pw3I­iY
Doplňuji:
Možná někde v Japonsku to stále tak mají,ale také jsem to už někde viděl jenom si nevzpomenu kde to bylo,protože to je už nějaký pátek,než to zrušili,určitě to bylo lepší,než mistrovi důležité hodinky…