misus

Hotelnictví- co si myslíte o tom to oboru (SŠ) ?

Odpovědi
Michal Kole

To je perspektivní obor.

Lidé budou cestovat pořád a hotely budou potřeba.

terry

Co si myslím je na diskuzi.
Ale poku tě to aspoň trochu baví, tak rozhodně ano.
Máš tam široké možnosti uplatnění.

Banshee

Já když to vidim tak je mi někdy zle. Tyhle hotelníky potkávám každý den ve škole a taky mě v jídelně obsluhují. Neříkám že všichni jsou hrozní, ale když vidim nějaký individum s 20 piersingama v obličeji, umaštěnejma vlasama ve tváři a výrazem ve tváři jako kdyby mě chtěli zabít tak to je katastrofa. Budoucnost mají podle mě jen ti, které to baví. A pokud to budou dělat dobře určitě o ně bude pořád zájem a ve světě se rozhodně neztratí.

venkovan

A přidal bych k tomu obor chov koní a mezků, případně volů. Za chvilku to bude potřeba – hotely u silnic změníme na formanské hospody s ubytováním jak pro formany, tak pro koně či mezky. Možná i velbloudy. Prostě trend "bio se zastavit nedá.