Monie

Hotel, který měl sloužit jako celá vesnice včetně obchodů, restaurace, baru, knihovny atd na jihu Francie?

Jednou jsem viděla v nějakém dokumentu (Svět 2011 nebo něco podobného) hotel, který postavil nějaký moc chytrý architekt a měl sloužit jako celá vesnice. měl v sobě různé obchody, knihovny, bary atd. architekt měl na mysli že lidé by z toho hotelu popřípadně nemuseli ani vylízat. Ještě co o něm vím je, že byty měl velmi malé ale úsporné co se prostoru týče a hotel by se měl nacházet někde na jihu Francie.

Odpovědi
slad08

Bohužel o tomto nic nevím, ale je to velice zajímavý nápad.