terry

Hoši, kde máte doma uloženy kladívka či majzlíky?

Už delší dobu hledám dřevěnou bedýnku s vikem cca 40 cm k jejich uložení. A nikde nic nic.
Děkuju 🙂

Nejlepší odpověď
Emefej

Tak různě se to někde povaluje. Předpokládám, že většina vercajku je v garáži. Něco visí na stěně, zbytek je v bedně pod ponkem.

Další odpovědi
anonym

Dívala ses i do lednice?

mosoj

Ježíš, minulý rok jsem přestavěl nábytek v dílně a udělal „pořádek“. Již to nikdy neudělám. Nic nemohu najít.

Cítím s tebou.

honza19hk

ve skříňce v ponku. Velká kladiva od 3 do 13kg mám postavená u zdi.

gecco

Nyní je mám v bedně plastové, neuspořádané – a ony trpí (a já taky)…
Dříve jsem je měl prosrtě v regále v dílně…
___
Bedýnky, možná vhodné i na majzlíky mají v Hornbachu – dřevěné (sice z měkkého dřeva, ale dřevěné) a i s deklíkem…
Akorát neznám cenu…
😉

zjentek

Dřevěné bedýnky se válej všude po rampách u obchodů, to stačí courat městem a wilde open oči, jak říkáme u nás na moravě.
Někdo má dílnu, někdo baksu na vercajk a kdo má malý byt, ten improvizuje-
https://www.go­ogle.cz/search?q=p%C5%99­epravka&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ved=0a­hUKEwjQhufCpp_LAh­XkFZoKHfUKBaoQ­sAQIRg&biw=1024&b­ih=667#tbm=is­ch&q=d%C5%99ev%C4%9Bn%C3­%A1+p%C5%99eprav­ka
https://www.go­ogle.cz/search?q=p%C5%99­epravka&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ved=0a­hUKEwjQhufCpp_LAh­XkFZoKHfUKBaoQ­sAQIRg&biw=1024&b­ih=667

Drap

Mám hned několik beden na nářadí, k tomu ještě dvě skříně.

Dochy

Koupil jsem si před časem plastovej kufr… Ale on na pořádný nářadí moc není. Brzo se mu rozpadla plastová rukojeť, sehnat náhradní se nedá a kupovat novej se mi nechce.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

terry

A vo tom to je.
Plastový kufr nechci, neb moc nevydrží.
Přepravky plastové i dřevěné mají pauzy a nářadí pak čouhá ven a překáží. Proto hledám bedýnku s víkem.
Gecco dík, juknu tam 🙂