Stříbrný

Horor, kde vystupují jako vrazi různé zvířata; poradili byste nějaký takový film?

např. jedna rodina se zavřela v domě a začali na ni útočit vrány, jiný film byl podobný, jen tam byli krysy, ....

Hledal bych spíše film, kde zabijí komáři a mouchy, nedoporučujte prosím žádné dokumentech z afriky apod. ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych ti doporučila Hřbitov zvířátek 1 a 2. První díl je zfilmovaný podle předlohy S. Kinga, dvojka jiná verze na stejné téma. Ale zvířata tam nevystupuji vyloženě jako vraždící maniaci.

Další odpovědi:

Zlatý

Arachnofobia, Marabunta, Roj, Vosy útočí,Kobylky nesou smrt,Kobylky:dny zkázy,Ptáci,Tesáky,stačí?

Bronzový

No klasika - Čelisti, ne?

Arachnofobie!!

Zlatý

Zvířata nejsou vrazi. Vzpamatuj se - nepřisuzuj jim věci která jsem vlastní jen lidem. Kdxyž zabíjejí, tak buď aby měli potravu, aby ochránili mláďata a nebo svoje území. případně jako výcvik pro lov.

Takže doporučuji "Téměř jsem to nepřežil". Dokumentární seriál o lidech, kteří mají to štěstí, že mohou vypravovat jak přežili útok nějaké šelmy či jiného živočicha (plaz, ještěr, pavouk, mravenci, ...), či býložravce.
Je to dokument, fakt o tom, že třeba jen jeden z rodiny, skupiny lidí měl šanci aby vše mohl vypravovat,
Horory - to je skoro pravda o nějaké psychické úchylce scénáristy, producenta a režiséra. A lidi se ještě na to dívají a potom se bojí i obyčejné tmy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.