klaruška

Hormonální antikoncepce v kuse..

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat, hlavně že a odborníků, zda si můžu vzít 3. platíčko bez pauzy. Mezi +, a 2. jsem si ji neudělala z důvodu pravidelného chození na bazény a teďka pojedu na lyžařský kurz. Nebude to jendou za čas vadit? Nebudou účinky menší atd. ? Děkuju za odpovědi.

Nejlepší odpověď
tekumseh

Taková otázka tu už dnes jednou byla.....
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/po-jak-dlouho-dobu-mohu-vynechavat-7-denni-pauzu-pri-ha

Další odpovědi
venkovan

Já se v těch lécích moc nevyznám. Ale když jedeš na lyžařský kurz, tak k čemu do sebe cpát hormony. Klidně bych si dej pauzu a užívej lyžování.