ema24

Hormonální antikoncepce a změna nálady?

Jaké máte zkušenosti s antikoncepcí stran změn nálady? V příbalovém letáku je psáno „depresivní nálady“ (jsem na nežádoucí účinky trochu vysazená:-/). Mně by to jinak nevadilo, ale mám teď státnice a tak by se mi depresivní nálada zrovna moc nehodila:-D Jo a jde teda o dávku estrogenů 0,030 mg (tzn. není to ta s úplně nejméně hormony). Dlouho jsem antikoncepci neměnila, tak už si nepamatuji, co to se mnou na začátku dělalo. Teď ji nasazuji po několikaměsíční pauze. Díky.

Odpovědi
zjentek

no a co chceš tedy vlastně vědět ty? Chceš být pořád připravena na nečekané? A nebo chceš mít raději dobrou náladu? Dohromady to nepracuje, to snad už dneska každý rozumný člověk ví.