Hormonální antikoncepce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. HA jsem si brala ve 20.00 a ve 22.30 jsem slabě a krátce zvracela. Den na to jsem s přítelem měla pohlavní styk. Mám strach, zda se pipulka vstřebala. Děkuji za odpověď

Odpovědi:

Zlatý

Hele na to jsi mela myslet pred sexem ...:D...ne az po nem ...Btw; kdyz se spolu spoji muz a zena tak ani antikoncepce nemusi byt na 100% tak klid tohle si rikej a skoc si pro tehotensky test ...protoze vse je mozne a zazraky se deji ..nebo lepe neutracej za test a pockej si ...

Zlatý

i keby sa tá tabletka nevstrebala, pravdepodobnosť otehotnenia (v rámci "istoty" HA) sa nezvýšila, tie tabletky totiž "dobiehajú", majú časový sklz.
Riziko by sa nemalo zvýšiť ani pri náhodnom vynechaní jednej tabletky, pokiaľ sa nejedná o často sa opakujúce náhodne vynechania.

sex má prinášať potešenie (okrem plodenia detí).
preto sa nestresujte, navštívte prípadne svojho gynekológa a nechajte si napr. predpísať ďalšiu HA (nech máte dôvod tam ísť) a poraďte sa s ním. Pokiaľ mu môžete zavolať, tak mu iba zavolajte, myslím, že v tomto vám poradí i jeho sestra (zdravotná, samozrejme).

Pokročilý

Jak psal arygnoc. Tabletky v podstatě dobíráš "zpětně" a i za předpokladu, že by se tabletka nevstřebala, popř. bys ji vyzvracela, nic se nestane. Tedy v případě, že se to stane jednou za plátíčko, spolehlivost antikoncepce (stále ale není tak ani onak 100%tní) je zachována. Stane-li se to znovu, účinek už ztrácí. V tomto případě pak zvolit další ochranu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.