Avatar uživatele
quentos

Hořká čokoláda má více kalorií než mléčná?! WTF?!

Vždyť to nemá logiku…? Jako milovník extrahořké čokolády tedy důrazně protestuju – mají to blbě spočítaný!
Doplňuji:
*než mléčná – to jste si asi domysleli, jsem tak rozrušen, že jsem to zkonil…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, PostApMan před 4991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
martina1

Teď jen doufám,že si ze školy něco pamatuji a neplácnu tu blábol.Hořká čokoláda by měla obsahovat více kalorií,protože obsahuje více kakaa a tudíž více tuku.Ten má větší energetickou hodnotu než sacharidy,Ale když už čokoládu tak jedině hořkou.Buď na vaření nebo červenou fidorku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Jako milovník mléčné Milky s waflí (Choco-Swing) mi je úúúplně jedno kolik má kalorií.
Důležitější je to, že mi chutná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Také jsem myslela, že více kcal má mléčná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Napiš do diskuze odkaz na článek, takhle nemám co/koho kritizovat – taky s tím nesouhlasím (používám selský rozum a ten mi to neschvaluje)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

2 PostApMan: to nemám bohužel ze článku, jen jsem porovnal energetickou hodnotu na obalech hořké a mléčné čokolády

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Stejného výrobce ? Musím vyzkoušet…prvně si půjdu koupit hořkou… i mléčnou čokoládu. (mám raději taky tu hořkou)

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

výrobce stejný nebyl, ale na tom by nemělo záležet – přece počet kalorií by měl být nižší o řády…

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek