bobrik

Hoří prd? Prý ano, ale výbuch tím nehrozí.

Nejlepší odpověď
mosoj

Hoří, ale nezkoušej to, nebo ti shoří !!

Další odpovědi
quentos

pardon, oprava, překoukl jsem se o řádek – ano, hoří. A bohužel se tím už spousta lidí vážně zranila, neboť nechytl jen plyn, ale i jeho okolí včetně jejich oblečení. Významnou složkou prdů je metan, který je hořlavý.

http://www.fart-sounds.net/fac­ts_on_farts.htm#Is_it_r­eally_possible_to_ig­nite_farts

venkovan

Je to metan, tak hoří. vybouchnout nemůže protože je ve volném prostoru a málo. A víc nebudu napovídat, protože je to zralé na úraz.

honza19hk

moc bych to nezkoušel,mám kamráda který to zkoušel a roztrhlo mu to řitní díru.