Honza91

Hořčíkový pásek

Kde se dá koupit?

Odpovědi
arygnoc

horčík na vzduchu horí.
uskladňuje sa v benzíne.

takže skús benzínku.

pokiaľ nemáš na myslí nejakú horčíkovú zliatinu, ale to je už niečo iné.

HugoCharles

Pokud si chceš koupit jeden pásek tak asi moc nepořídíš. V opačném případě zkus nějakou firmu která se zabývá prodejem chemikálií, při použití internetu určitě najdeš nějakou blízko tvého bydliště.

Emefej

Hořčík sice hoří, ale v benzínu se v žádném přípradě neskladuje. Hořčíková páska se dnes shání dost obtížně, dá se nahradit elektronem (Mg+Al), elektronové piliny a špony se běžné prodávají za cca 50Kč/100g. Také práškový hořčík je snadno k sehnání za cenu cca 70Kč/100g.
Podívej se třeba na http://www.pras­kovekovy.cz/

Zdroj: www.prvky.com/12­.html