jirka F

Honíte se(na zahradě nebo někde jinde) když je čas s pejskem ?

Chci se zeptat Honíte se někdy když máte čas na zahradě nebo někde jinde s vašim pejskem( kdo ho má)já se ptám protože se s naším psem honím po zahradě když mám čas a právě ve škole se my kvůli tomu smějí tak my řekli že jestli najdu někoho kdo se taky honí na zahradě nebo jinde s pejskem(nebo hraje) tak už se my nebudou smát tak se vás teda ptám.

Nejlepší odpověď
anonym

No jasně, že jo, hlavně teda syn, pořád se psem blbne, to je normálka, to dělá každý pejskař

Další odpovědi
zzzlatokopka

Náš pes to miluje, má u toho v puse hračku a já se mu ji snažím vzít:-)))

Adula.57

Rozhodně ano. Beru ho ven, dám mu klacek a běhám za ním. S tím klackem se přede mnou snaží utéct a začínáme se honit.
Je divný že se ti smějou. Přijde mi to jako normální a úplně běžná věc.

Elk

Nejenom že je to normální, ale taky správné a hlavně zdravé pro jeho vývoj, a i pro člověka a jejich vzájemný vztah.
Jakmile to jde, tak s ním blbnu a to ne jenom venku, ale i doma dovádíme.
Náš Sam je labrador, takže miluje vodu, tak ho k ní vozím i autem.
Nechápu, kdo se tomu může smát…?
Možná duševní invalidi od počítače.

led

Je to prirodzená hra medzi človekom a zvieraťom. Utužujú sa tým aj vzájomné vzťahy.
PS.
Neviete náhodou, prečo keď spolu beháme, pes ma vždy predbehne? Som pomalá, alebo pes je rýchlejší? :(

jáára

No, my teda spolu taky blbneme. i když Liška je spíš na míčky a talíř