lukas.zmizik

honíte bycha?

Nejlepší odpověď
anonym

Ničeho v životě nelituji a spíše se snažím problémům předcházet.
Doplňuji:
A jak říká jedno trochu pozměněné přísloví: Pozdě bycha honiti, když kůl vniká do řiti. Pokud člověk udělá chybu, tak ji může napravit nebo si vzít ponaučení pro příště. Když ale například zradíme přítele, tak těžko něco takového napravíme.

Další odpovědi
Lucijej

No jéjej…zrvovna včera jsem ho honila v autě na ledě.

A jediný výsledek byl, že mě dohonil pojišťovák.

Damiana

Ne. To, co chci si rozmyslím a udělám, nikdy nelituji, ani nepřemýšlím o alternativách nebo co by kdyby…
Lidi mají tendenci vždycky počítat s tím, že kdyby něco udělali jinak, určitě by to bylo dobře. Ale CO KDYBY zrovna ne? 🙂

briketka10

už by to nemělo cenu :DD
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-puvod-rceni-bych-bych-volal-nebo-honit-bycha-co-je-bych

Drap

Už ho nehoním, protože vím, že pozdě bycha honiti

anonym

nie.
nema to zmysel.
ked je pozde, tak je pozde.