Honili jste se za .....

… ráfkem od kola s klackem v ruce po ulici?!

Nejlepší odpověď
anonym

Já ne. Ale malý Bobeš ano…:D

Další odpovědi
Drap

Ne moc často ale taky. Dnes už to mladí ani neznají.

hanulka11

já se honila na kole jen s ráfkama:D:D:D

tom004

No jéje. A dokonce jsme si vyráběli i medaile (vystřižený karton,obalený staniolem potřebné barvy,barevná stuha),měřil se čas,ap. Nemělo to chybu. Tedy pro nás. Sousedi někdy měli výhrady. 🙂

Ondrisek

Opravdu ne :) to bylo kdysi…

anonym

Jako hlavní dětskou činnost jsem to neprovozoval, ale několikrát jsme to s klukama zkoušeli, když mi můj otec vypravoval, že oni to jako děti dělaly.Jen jsme chtěli vyzkoušet jaké to je a jaké je to asi umění s tím běhat.

led

Boli to krásne časy s málo autami na cestách.
Dnes by som sa to bála naháňať aj po lúke, že z blízkeho kríka, alebo väčšieho trsu trávy na mňa vybafne nejaký motorizovaný diabol…

Conchus

Ne, dřív než mě to napadlo, tak mi rodiče koupili bicykl.

anonym

Hanulko,to byl rachot,že jo! 😁

hanulka11

to mi povídej to stálo u sklepa, a bráchové na něm jezdili /přede mnou ho schovávali/ a ještě bylo s rámem:D:D a já pod rámem šlapala a už jsem si to rachotila po ulici, panečku a dělala jsem jako by nic a všichni koukali co se děje – to byl rachot..... a pak byl rachot doma …ale jela jsem podruhý zase a to už mi nechávali kluci kolo venku ,abych se s ním nedřela po schodech ze sklepa a nespadla . Fakt mě bylo snad 7 let .Jéžiš co já se nadělala lotrovin …to dneska děti neznaj.