Avatar uživatele
anonym

Honili jste se za .....

… ráfkem od kola s klackem v ruce po ulici?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, Drap před 4393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já ne. Ale malý Bobeš ano…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ne moc často ale taky. Dnes už to mladí ani neznají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

já se honila na kole jen s ráfkama:D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

No jéje. A dokonce jsme si vyráběli i medaile (vystřižený karton,obalený staniolem potřebné barvy,barevná stuha),měřil se čas,ap. Nemělo to chybu. Tedy pro nás. Sousedi někdy měli výhrady. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ondrisek

Opravdu ne :) to bylo kdysi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jako hlavní dětskou činnost jsem to neprovozoval, ale několikrát jsme to s klukama zkoušeli, když mi můj otec vypravoval, že oni to jako děti dělaly.Jen jsme chtěli vyzkoušet jaké to je a jaké je to asi umění s tím běhat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Boli to krásne časy s málo autami na cestách.
Dnes by som sa to bála naháňať aj po lúke, že z blízkeho kríka, alebo väčšieho trsu trávy na mňa vybafne nejaký motorizovaný diabol…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Ne, dřív než mě to napadlo, tak mi rodiče koupili bicykl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hanulko,to byl rachot,že jo! 😁

před 4393 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

to mi povídej to stálo u sklepa, a bráchové na něm jezdili /přede mnou ho schovávali/ a ještě bylo s rámem:D:D a já pod rámem šlapala a už jsem si to rachotila po ulici, panečku a dělala jsem jako by nic a všichni koukali co se děje – to byl rachot..... a pak byl rachot doma …ale jela jsem podruhý zase a to už mi nechávali kluci kolo venku ,abych se s ním nedřela po schodech ze sklepa a nespadla . Fakt mě bylo snad 7 let .Jéžiš co já se nadělala lotrovin …to dneska děti neznaj.

před 4393 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek