Miroslavst

Honí vás mlsná?

Co děláte teď? Já si byl ukrojit chleba, namazal máslem a paštikou, nakrájel papriku, okurek a rajčata. Už nevím, co bych sežral.
Honí vás taky mlsná?
Jo a udělal si kafe.

Nejlepší odpověď
vecernice

Já jsem furt na ty lískáče.A kdyby ses neptal,dneska bych je ani nerozdělala a tedˇ už musím.

Další odpovědi
panenka

Jo jo ted jsem si namazala tousty sýrem dala na to paprikový salám s plátkovým sýrem dala na sebe obalila ve vajíčku a usmažila k tomu piji kávu hotová mnamka.

quentos

mě když honí mlsná, rozhodně se nesháním po chlebu s máslem, ale po sladkém – teď jsem dojed perník. Mňam.

Berušinka

Teď jsem si parkrat kousla do čokoládové tyčinky, ale bolí mě z toho akorat zuby. Docela bych si dala šopský salát, ale nejsou tu ingredience.

Bumbes

… já si tu pochutnávám na sýrových maxi flips (cracker). Je to mňamka…

GM

Peču v troubě plněné papriky – tav.sýr, strouhaný eidam, strouhaný salám, vajíčko, česnek- to je náplň, přiklopit deklíkem a upéct. K tomu brambor a rajčat.salát. Mňam.

IvankaJB

Mě „honí“ mlsná skoro každý den. Někdy opavdu nevím co mám sníst. Ale nejhorší to je, když doma nic nemáme :(

aramah

Skoro se stydím,ale dlabu si meloun a za chvíli půlka bude ve mě,to bude noc.

Michal

Měl jsem plátek sýra a Kladenku 2 plátky.

Tata

Vzhledem ke své postavě se musím držet, ale když musím tak musím. Chleba jsem si nedal jsem tlustej, ale dal jsem si čtyři plátky kladenky, ježiš maria už zase hřeším.

elektrikář

Mně honí mlsná nejvíc když doma nic nemam, tak aspoň uvařím krupicovou kaši.

panenka

Tak já ti kapko jeden toust posílám at můžeš mlaskat s námi 🙂

kapka

Ještě tu jsem, ale nic nejím, tak nevím, co mám odpovídat. 🙂
A nedělejte mi chutě, jo? 🙂