Jesica43

Homocystein

Víte o tom,že homocystein je velmi důležitá látka v našem těle,která určuje kvalitu našeho zdraví?A že pokud není v pořádku HCy, je naše zdraví silně ohroženo?A že pokud už je někdo nemocný a upraví si v těle hladinu homocysteinu velmi rychle se zotavuje? A že na upravu homocysteinu nejsou potřeba léky,ale pouze vitamíny jako je B6,B12 a kyselina listová?Máte s tím už nějaké zkušenosti? Já ano velice pozitivní.Bohužel lekařů, co je tomu nakloněných je zatím málo, jelikož naše zdravotnictví nepotřebuje zdravé lidi,ale nemocné.Ach jo kdy se tohle zmení?Jesica

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tady chce někdo spasit celej svět.

Další odpovědi
pekynka

Není to tak jednoduché, pokud by stačilo k vyléčení všech chorob pouze toto, můžeme rušit nemocnice, lékárny a hospici. Představa je to krásná.