SimakPida

Hollywood a jeho chodník slávy-získání hvězdy?

Podle jakých kritérií se určuju zda bude daná celebrita mít na chodníku slávy svoji hvězdu?

Nejlepší odpověď
Damiana

Hollywoodský chodník slávy je na Hollywood Boulevard a Vine Street v Los Angeles v USA, které zdobí více než 2000 pěticípých hvězd se jmény a příjmeními známých osobností filmu, hudby a televize. Hvězdu zde nemusí mít pouze žijící osoby, ale i fiktivní postavy. První hvězdu zde položili 8. února 1960 pro herečku Joanne Woodwardovou.
Chodník obstarává společnost Hollywood Historic Trust.
Podmínkami, které jsou potřeba k získání hvězdy, jsou souhlas k uspořádání ceremoniálu a zaplacení 25 000 dolarů k tomuto ceremoniálu.

Zdroj: Wiki

Další odpovědi
Michal Kole

Kéž by to byl počet uplavaných bazénů pod vodou bez zacpaného nosu a s otevřenýma očima 🙂