Avatar uživatele
anonym

Holky,zakazovali nebo zakazují vám rodiče líčení?

Líčily jste se,nebo se líčíte se potají?
Když třeba odjíždíte na intr apodobně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, Safík před 3330 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Do 26 let jsem si lakoval nehty normálně bez jakéhokoliv omezení.
Doplňuji:
http://panske­sukne.webnode­.cz/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
atena11

Ne když mi bylo 5–6 let tak mi sestra sem tak nalakovala růžově nehty nebo jsem se já sama líčila něhakou dětskou rtěnkou a když jsme doma blbly taki stíny… Oddesíti používám řasenku a sem tam lak na nehty no a od 13 používám řasenku,tužku na oči, kterou si dělám linky jak nahoře tak i dole a lesk na rty. O vánocích i nějakou kosmetiku dostanu jinak si jí kupuji sama, ale ne potají, vlastně si kupuji pouze ledk na rty a laky nanehty, jelikož se tužkou a řasenkou líčíme já,mamkaa staršísedtra, tak to obstarává mamka
Doplňuji:
Omlouvám se za ty docela hrůzostrašný chyby, ale psala jsem z mobilu…

Upravil/a: atena11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Safík

Mě přímo ne, ale na základce a teď i na střední mám spolužačku, které to rodiče (máma) nedovoluje – nejen líčení, ale i výraznější oblékání.

Takže jsme fungovaly tak, že měla šminky uložené u mě a cestou do školy se tu namalovala – cestou domů zase odlíčila.
Od přestupu na gympl už její máma trochu povolila, takže základ mohla mít z domova a u mě jen dodělala linky atd.

Spíše pak šlo o oblečení – z domova vyrazí v šedivé klasice džíny, mikina a u mě má schovanou třeba minisukni a boty na podpatku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Máma nezakazovala,ale taky to neviděla ráda.Tajně ve vlaku cestou do školy jsem si patlala na xicht řasenku,kolikrát jsem si málem vypíchla oko jak vlak na kolejích drncal.
Máma nikdy barevnou kosmetiku nepoužívala ani s tím nehodlá začínat.Já s postupem času ubírám na barevných stínech(měla jsem moc ráda zelenou a tyrkysovou,přestože podle vizážistky mi více sluší zemité odstíny)a vystačím si s šedou linkou a řasenkou.A když jsem vyzkoušela prodloužení řas,to bylo bezva,to člověk šminky ani nepotřeboval.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Ne 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

nikdy mi nic nezakazali..zkratka me nechali projit si tim svym " vyvojem " po svym..ne , po jejich ..a ja to praktikovala na klucich stejne tak , a vyplatilo se ..:)

ale dnes se nasim stejne trochu divim, protoze jsem mela stiny vzdycky az nad obocim :)
tata se mi akorad vzdycky zeptal, z jakyho cirkusu jsem utekla

:)

  • iv-

před 3330 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ok,díky

před 3330 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek