bolak

Holky, šli byste do toho některá?

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/290852-hleda-se-nahradni-matka-pro-neandrtalce.html

Doplňuji:
led: tak šla nebo nešla? :)

Jo, a v tom titulku je pravopisná chyba, to nebyl úmysl, abyste si nemyslely, že se ptám jenom transexuálů nebo tak něco :)

Nejlepší odpověď
led

Je to zaujímavá ponuka…naozaj na zamyslenie, ale napadla ma ťažká dilema

  • potenciálna rodička bude po biologickej stránke:

1– matka neandrtálca
2– praprapra…vnučka neandrtálca
3– súčasne sama sebe vlastnou ´praprapra…babkou´ i ´praprapra…vnučkou´ (cez neadrtálca)
a ako to bude po právnej stránke?
Teraz buďte múdry :))
Doplňuji:
Ach, vy lichotník…
Ano, no ale asi som na takéto zaujímavé experimenty nevhodne stará (dobre sa mi vyhýba piamej odpovedi…) a tie titulky v médiách:
„Dôchodkyňa matkou neadrtálcaťa“, „Minulosť + súčasnosť = cesta do budúcnosti!“, „Zázrak! Prvý človek Adam sa vrátil z minulosti!, Mal Däniken pravdu? Klonovanie ľudí…“, „
A tá bolesť hlavy rôznym vedcom, právnikom a notárom "Kto bol Otec?“

Další odpovědi
pusinka50

Ani náhodou. Stejně to nebude neandrtálec, když by ho donosila dnešní žena a může přitom zemřít, kdovíjaké buňky oni tenkrát měli a chtějí použít sušenou DNA tisíciletí starou, ne děkuji, brrrrr

helcaify1

Dle mého názoru je to hloupost. Lidstvo se posunuje stále dál a vracet na planetu opět něco takového a ještě to vkládat do ženy je nesmysl. Já osobně bych do toho tedy nešla.