with.love

holky, slečny, dámy, nosíte kabelky ,,psaníčka" i běžně? nebo k jakým příležitostem či oblečení?

Odpovědi
JanaViki

Ne. Tuto kabelku neberu, ale hodí se na plesy, večírky, karnevaly…na různé slavnostní akce.

kamila44444

Ne, jen příležitostně na plesy atd..

Damiana

Nosím a docela ráda. Na tanec mám dost malá psaníčka, ale pro elegantní procházky po lázních nosím praktičtější modýlky. Jen je důležité, aby se vždy nosilo podél těla, má se jen přidržovat rukou v polovině stehen. Děsně vypadá, když se drží v podpaží a tou samou rukou se ještě jistí!