kluk12

jaktože kluk múže normalně chodit na veřejnosti bez trika a holky tahle nemůžou chodit a přitom je to přirozený?

Je to sice blbost,ale jaktože kluk múže normalně chodit na veřejnosti bez trika a holky tahle nemůžou chodit a přitom je to přirozený…

Nejlepší odpověď
zjentek

no protože když jdeš s holým hrudníkem ty, tak holkám se nic netopoří, tudíž nikoho nic nepohoršuje, jenže až začnou chodit s holým hrudníkem holky, tak my kluci začnem chodit s postaveným stanem z kalhot ..a jak by se ti to asi líbilo, celoročně se stanem?

Další odpovědi
anonym

Ááále, i holky můžou – ale obvykle si myslej, kdoví nemaj, takže dělaj ciráty…
;-D

Funna

Evoluce využila starší neuronální okruh původně určený k posílení vazby mezi matkou a dítětem během kojení…nyní posiluje vazbu mezi mužem a ženou…takže kdyby chodili pořád nahoře bez, už by pro vás nebylo co objevovat .-)

Dochy

Trochu nesouhlasím se Zjentekem. Ten stan by se takmožná vyskytnul pokud by šla takto oděná jedna dáma… pokud by to začlo být módní normou, nikomu by to zas tak extra nepřišlo. Je to jen kulturní zvyk.
Podobně bude nejspíš slintat ortodoxní muslim, pokud se dostane do Evropy a uvidí holku s odkytým obličejem a nedejbože i holými rameny…

marci1

No jo, to by se vám líbilo ! Musíte kluci něco objevovat. Muž je lovec, dobyvatel, objevovatel. 🙂

Agneta

Že nemůžou? Jak kde. Ve vyspělých sousedních zemích můžou, neboť se nenechají diskriminovat jako v těch východních. A na Východě se taky více stydí, než na Západě(např. při převlékání na koupališti). Je to dáno pomalejším vývojem v druhé pol. dvacátého století.
Česko je po té stránce stále ještě členem Východu, ještě se z těch 40 let u Východního bloku zas tak moc nevzpamatovalo, hodně lidí se stydí jít do sexshopu, nebo stále ještě „zhasínají“ při sexu, mají(neuvěřitelné) problémy při sexu, atd.:DDD

Ivča369

ano máš pravdu je to přirozený ale holky se stydějí (já bych se propadla do zemně) =) tak to prostě je =) (podle mě)
Doplňuji:
NECHÁPAVÉ : jo no

Nechápavé

Asi by se ti nelíbilo kdyby na tebe každej chlap čuměl :))

pondělí

Nic na tom není,že ráda ukazuješ,ale řeš to nějakou společností,kde nahota je přirozená,třeba nudisté nebo naturisté,
A jen pro zajímavost většinu muzů vzrušuje tajemství,to je zahalenost a klukovské zkoumání.Mluvím o mužích a né o mládeži

Agneta

marci1 >>> lovec a dobyvatel je každému jasný, ale objevovatel? mnozí 60letí muži nevědí, kde má žena klitoris, „apod.“, ale odkud to taky mají „v takovéto postkřesťanské společnosti“ vědět? Je to skutečně tak, že jen objevovatelé s vlastním zájmem něco objeví,někam dojdou … ti ostatní zůstanou jen lovci a dobyvatelé…:DD

Agneta

Ivča369 a Nechápavé >>>> mě se to zas líbí, a nelíbí se mi tetování a piercing:D