4cook

Holky !!! nemyslíte , že jsem malý ?

Já mám jen 172cm a mě to neskutečně vadí :D Co myslíte vy ? Patřím do kategorie SMALL ?

Nejlepší odpověď
quentos

lidem s malou výškou se neříká small, ale SHORT.
A i kdybys byl, tak co? Nejsi zdaleka první, kdo se na to ptá – to se mají jít všichni malí chlapi dneska zahrabat, nebo co?

Další odpovědi
badisko

hlavne jses fake…

Illines

Za to ja se povysim za velkou se 155 cm.Jsem snad mala?

briketka10

tak a já měřím stejně jako ty zahrajem si basket
co říkáš seš akorát, kdo ti co nakukal :D

Beer4Real

172 je úplně normální výška, co by jiní za tvoje centimetry dali :)

honza19hk

záleží na tom kolik ti je,třeba ještě vyrosteš. A bejt vysoký také není ideální.
Hele já měřím 206 cm a moc výhoda to tedy není.pak si musíš hlídat futra,vchody atd.
lepší je být menší,všude se vejdeš.

anonym

no podle mě úplně v pořádku furt lepší než když má chlap 177 to je ne small ani ne short ale SHIT .!!!!

terry

Ty jsi za ty 3 dny dny, co se ptal na stejnou otázku nevyrostl?
A nic jiného tě nezajímá?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/holky-nejsem-moc-maly