bolak

Holky, kolik tak stojí zmražení vajíček? A jak dlouho takhle v zimě vydrží? (bez rukavic..)

A platí se to jednorázově a pak už nic, a nebo je to jako s P.O.BOXem, že budete platit tak dlouho, dokavaď tu schránku (nebo mrazáček) máte pronajatou?

Odpovědi
nawru

První je většinou za cca 7000 kč a další pak třeba už jen za 1000kč. Platí se celou dobu (každý měsíc), dokud budou zamražena.