Holky jsou pro vá šminky tak důležité?

Jste na tom podobně?
http://www.jpeg­.cz/obrazek/1d5

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano jsou,porotože jsem na ně zvyklá už hodně let.A stejně je pro mně důležitá moje tělesná schránka,tak jak ta „dáma“ na obrázku ve Tvém odkazu bych vypadat určitě nechtěla!!!
Doplňuji:
Opravuji – protože…

Další odpovědi
RyuzakiKate

Se nelíčim. Je to strašně nepraktický a pálí mě z toho oči.

Luxx

běžně se nemaluju, nemám co schovávat… a když už je potřeba abych vypadala líp, tak to jistí linka na spodním víčku a nějaký blyšček na pyšček (= lesk na rty), párkrát do roka i řasenka… :D