Miroslavst

Holky jezdíte na motorce? Otázka ode mě

Holky jezdíte jen na motorce?
A odpovědět nemůžu, už jsem doplnil, takže smolík.
Ale koupil jsem si na stará kolena pionýra-mustanga a tak jsem začal jezdit.

Nejlepší odpověď
anonym

ano jezdím,zacala jsem na slabších mašinkach a skončila u tisícovky,
Doplňuji:
honda xl 1000v

Další odpovědi
panenka

Miroslave Miroslave že ty zrovna myslíš na Středu 🙂

straširybka

manžel jak vybírá choppera, tak říkal, že každý čtvrtý prodejce je ženská. mě osobně ale víc táhnou silniční.

iceT

jen kdyz me nekdo sveze,naposledy kdysi davno to byl chopper,to byla panove a damy jizda!

anonym

Zacala jsem na kejvacce 175 a skoncila u Ducati 1198 S.Jezdim jen na motorce a jsme v klubu i tady,kde nyni bydlime.Jsem do nich blazen od mladi.

Lucy13

Já teda 100%, je to nejlepší způsob jízdy. I na pionýrovy se dá skvěle jezdit.

SinceX

Jednou se zabijete :D

Mimochodem ženský jezdí na motorce, mám známou a udělala hezky autoškolu a teď jezdí do školy..:)))

martina1

Já jsem srababa a nikdy jsem na motorce neseděla a asi ani nesednu:-)

kapka

To už je dávno a jen párkrát na pinclovi, takže teď už spíš jenom jako Panenka. 😉

mojitek

Ovsem neni nad to si koupit nejaky vehikl a sam si ho pretvorit k obrazu svemu…
Nemohl bych jezdit na seriovce,byt by to byla MV Agusta 😉

Burak : na jake tisicovce jste skoncila?(typ atd..? )
Doplňuji:
aha,takze Varadero.motor z VTRka.Design dle meho nicmoc,ale jinak dobra masinka-proste Honda.Neni na vas ale vysoka-tzn. ze i tezka?