Holky, dívky, dámy, chtěly byste být na jeden den Popelkou?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ne, nemám ráda holuby.

Další odpovědi
da ny

Ne, ne, děkuji ;)

Psychotic

Jojo, makat na statku, nechat se ponižovat, pak sbalit prince, rozdat si to s ním sto let před vynalezením toaletního papíru a zbytek dne si válet zadek někde na zámku a nudit se.

O to se dámy určitě poperou.

anonym

Spíš Sněhurkou…https://www­.youtube.com/wat­ch?v=StZcUAPRRac

briketka10

Nenene vždycky jsem měla ráda ten
myší kožíšek a Nastěnku z Mrazíka :)

led

Každá z nás aspoň raz za život prežíva život Popelky, (dúfam, že nemusím predkladať dôkaz), priateliacou sa s holúbkami a čakajúcou na Princa. Preberáme hrach od šošovice (čočky), oddeľujeme šťastie, priateľstvo od zloby a závisti… Kto nezažil zlo, nepozná dobro.
Aj na tejto stránke nájdeme Popolušky ťažko sa prebíjajúce prekážkami závisti a zloby na ich ceste za šťastím znalostí a priateľstva, rozdávajúce za priehrštia svojich vedomostí. Nehľadajú ony moc a slávu, či groše trblietavé, ale stačí im vedomia, že pomohli človeku, keď pomoc potreboval.
Ako potom nebyť Popoluškou?

led

briketka10
a ja som sa divila, kde sa mi podel ten myší kožíšek 🙂