e1232851@trb

Holky, dáváte přednost lásce nebo penězům ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Peníze

Jasně že penězům, dyť sem zzzlatokopka:-DD

Další odpovědi
Awe

Láska

Ženy odpoví láska, ale bez peněz se jen těžce zamilujou :)

marci1

Láska

Lásce, peníze mě nepohladí a neposečou trávník. Ale bez peněz mi zase nebude teplo a budu mít hlad. Takže obé ! 🙂

pusinka50

Láska

Lásce. Ale nesmí být nezaměstnaný nebo věčně zadlužený alkoholik apod. Pokud vydělává, je to O.K. No a čím víc vydělává, tak je to lepší, to je snad jasný, ne? Vy chlapi taky máte rádi peníze.......:-))

anonym

Láska

Doplňuji:
Ještě,že ta otázka je jen pro holky,jinak bych se asi trefil!,kdyby zněla ve smyslu
Kluci dáváte přednost lásce nebo penězům?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=VS3-7BmoNmo

VeRe1983

Peníze

Doplňuji:
Penězům, protože v lásku nevěřím.

Ňuňátko

Láska

suaeda

Láska

Ač je otázka směřována k něžnému pohlaví tak písnu svůj názor. Podle mne by to mělo být vyvážené. Pokud žena dává přednost lásce tak se může šeredně v životě spálit. A pokud jde jen po prachách, tak si musí dát naopak pozor chlapi.
V nabídce bohužel chybí zlatá střední cesta.

Renatka196

Láska

.anezka.

Láska

Agneta

Doporučuji dávat přednost lásce ♥ a bohům♥…případně princům♥, ale říkej to publiku, žijícím ve třetím světě, že ....... ♥♫♫♫♥ :D ♥

Věčná otázka*♥
>kde ho najít?<
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=bTFCwKvlKZo
pozorně sleduj moje pocity v jejím obličeji ♥ a něco se dozvíš :D

Agneta

Doplňuji:
hlas a obličej:D♥ ale já jsem princess, tak nevím, jak je tam u vás dole v českém třetím světě, jak se šťoucháte loktama při nastupování do autobusu…atd:DDD

Lamalam

Hloupá anketa.

gecco

Jugar – ty jsi holka??
;-DD

anonym

V diskusi ne

gecco

´Blbá´ anketa – takže neodpovím…
😉
Ale mimo odpovědi – já dávám přednost holkám…
;-DDD

gagaga

..ja cinkatkum..ale musim si je sama vydelat ;(
beee

  • iv-