Alhambra

Holky, co raději nosíte – košilky nebo mikiny?

Doplňuji:
Mám na mysli košile/halenky/blůz­ky anebo sportovní mikiny, nejlépe s kapucí.

Nejlepší odpověď
iceT

Košilkou myslíš košilku coby spodní prádlo nebo klasickou košili?On je dost rozdíl mezi těmito dvěma kusy oblečení…
Doplňuji:
Tak nejraději nosím trička.

Další odpovědi
Lucijej

To záleží na situaci. Do práce nosím ráda košile a halenky ve stylu ležérní elegance,
ale na doma a ke zvířatům a na sporty mikiny a trička.

Konan-Pain

Mikiny.

arygnoc

ženská v mikine vyzerá ako strašidlo.
a mladé dievča obzvlášť.

hovorím o bežnom nosení, pri výlete do prírody, no budiž. ale i tam sa dá nájsť oblečenie, nech žena vyzerá ako žena.

mikina je po teplákoch asi najstrašnejší vynález, čo sa týka oblečenia.

keď stretne bandu výrastkov zakapucovaných v mikinách, len čakám nožík do chrbta a lúčim sa v duchu s peňaženkou.

Zahaľovanie sa do kapucní v minulosti používali osoby, ktoré nechceli byť spoznané – najčastejšie ľudia s nekalými alebo nemorálnymi úmyslami.

Petra99

Podle toho jak kdy :) Do školy radši košile a na doma nebo ven spíš mikiny s kapucí :)

marci1

Raději nosím halenky, blůzky, košile ( mám ráda elegantní oblečení ), ale ráda nosím i mikiny. Mikiny nosím spíše na vycházky, při sportování. Jak jsem Ti již radila, zkus to střídat. Jsi dívka, tak je přece hezké, když budeš vypadat žensky a elegantně a klukům vypadnou oči z důlků ! 🙂

Alhambra

Není docela pravda, co píšeš, arygnoc. Pokud vím, mikina s kapucí se začala produkovat v USA původně jako oblečení pro pracující, aby je chránila před nepřízní počasí. Až newyorská hiphopová subkultura ji trochu zprofanovala, když ji chlapi nosili, aby se jim lépe kradlo. V 90-tých letech se již staly mikiny běžnou součástí kolekcí i těch nejprestižnějších značek jako je Ralph Lauren, Giorgio Armani, či Tommy Hilfiger. V USA mikiny s kapucí s logem univerzity nosí vysokoškoláci. A v módě jsou stále i zůstanou.