dgfdgf

Holky a ženy, jaký vousy se vám líbí, kromě strniště?

Odpovědi
marci1

Přiznám se, že žádné. Jedině možná knír, ale ten nesluší každému. Můj děda nosil podobný jako na obr. a byl to velký frajer. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2016/12/­13/OlQ2S.jpg

iceT

Mě se vousy na chlapech nelíbí. Strniště nebo krátkou bradku spojenou s knírem snesu, ale jinak plnovous nee.

Kiti

Bradka a nebo bradka s knirem. Plnovous muze byt, ale kratky. Mam rada muze s vousy 🙂

GM

Nelíbí se mi ani vousy, ani knír, ani strniště, obzvlášť strniště působí zanedbaným dojmem a pro mne odpudivě. Podle mého názoru jsou dnešní chlapi líní se oholit a pečovat o svůj upravený zevnějšek a vydávají to za módní trend.

znamaneznama

Nemam rada vous ani knir.Nelibi se mi to.