blue.has

Holka ze třídy

Čus .. je mi 15 a jednou okolo mě prošla spolužačka a nenápadně když sem seděl v poslední lavici mě krátce pohladila naboku ale prošla hned dál… jo a pak ještě jiná když sem okolo ní šel já :D obě kluka maj takže fakt nevím co mi tím chtěj naznačit :D :D dík ;)
Doplňuji:
napsal sem to asi blbě … bylo to vnější stranou a nízko skoro až u pasu

Nejlepší odpověď
everest

asi si z tebe dělají srandu

Další odpovědi
saboo

hehe no, jeste ze uz tyhle starosti nemam. No muzes na tu lepsi zkusit vystartovat. Znam kluka co se s tim takhle nepare a klidne na holku vybali, jestli s nim nechce spat treba uz po dvou hodinach co se znaj. Ma neuveritelnou 10ti procentni uspesnost. a to neni zas takovej frajer
Doplňuji:
s tou casovou narocnosti dela holku za tejden az dva