EVIL

Holka zamiloval sem se do bejvalky od meho best friend

ahoj kámoš v záři se rozešel po 7 měsících s jednou holkou do které sem se zamiloval kámoš má ted holku novou nebude mu vaidt kdybych chodil s jeho bejvalkou? když už má nějakej ten měsic holku novou? diky

Nejlepší odpověď
kropitko

To se budeš muset zeptat jeho 😁

Další odpovědi
panenka

Pokud má jinou holku znamená to že s tou první vztah ukončil a že by mu to vadit nemělo.Pokud máš o jeho bejvalku zájem tak to zkus a uvidíš jestli by ona měla zájem i tobe, protože je zbytečné si něco plánovat když nemáš jistotu že tě chce i ta holka držím ti pěstičky at ti to dobře dopadne

hanulka11

Pokud jsi ty nebyl viníkem rozchodu , tak snad ne. Jen bude třeba zpočátku nepříjemné, pokud si všichni společně někam vyrazíte.Ale to už je jejich věc jak si to mezi sebou srovnali,ne?

Neonka

Když nějaký vztah skončí, končí zároveň i možnost nějak ovlivňovat bývalého partnera ve výběru jeho nových přátel.

poa.li

Pro jistotu bych si s ním o tom promluvil…