Pokročilý

Holka nebo kluk?

Existuje nějaká "zaručená" rada, jak si udělat holčičku? Poloha, místo, čas?:o)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Muži „disponují" dvěma typy spermií - X a Y. Spermie typu Y jsou rychlejší, ale citlivější na vliv okolního prostředí a dříve odumírají. Spermie typu X jsou sice pomalejší, ale „odolnější". Pokud je vajíčko oplodněno spermií typu X, z takto oplodněného vajíčka se narodí děvče. Pokud je u vajíčka rychleji spermie typu Y a oplodní jej, z oplodněného vajíčka se narodí chlapec.

Je možné ovlivnit, kterým typem spermie bude vajíčko oplodněno? Ano, ale hodně hypoteticky, tj. za předpokladu, že přesně dokážete určit termín ovulace.

Chcete-li chlapce, je vhodný termín pohlavního styku ihned po uvolnění vajíčka z vaječníku, tedy v den ovulace, kdy je velká pravděpodobnost, že u vajíčka budou nejdříve rychlejší spermie Y. Stejně tak je vhodné kombinovat snahu o početí přesně v termínu ovulace s předchozí několikadenní pohlavní abstinencí - je tak větší pravděpodobnost početí mužského zárodku.

Chcete-li holčičku, je vhodný termín pohlavního styku 2 až 3 dny před plánovanou ovulací, kdy je velká pravděpodobnost, že do termínu ovulace přežijí pouze spermie X.

Zdroj: http://www.babyonline.cz/tehot enstvi/otehotneni/pohlavi-dite te.html

Další odpovědi:

no podle me jsou to jen spekulace, ale povida se ze holka ma rada kysele, a kluci sladke .to znemena ze pri klukovi je obvykle vetsinou vysoka hladina cukru(vyjde kluk)pri kyselem prostredi holka?:o)

Stříbrný

Teorií je spousta, zaručená není žádná :)
Poloha a místo, ba dokonce věk rodičů nemají na pohlaví dítěte nejmenší vliv.
Nejověřenější jsou informace, které zde popisuje Mandarinka. Spermie s rozdílnými chromozomy existují a údajně mají i rozdílnou životnost.
Ovšem ani toto povědomí nestačí. Je k tomu ještě nutné velice dobře znát svůj cyklus a podle toho vše načasovat.

Napadá mě jedna stará babská rada.Prý když se pije hodně mléko,rodí se holky.Jinak doporučuji najít si muže,kde mají v rodině plno žen.Ale na 100% to nikdy nebude.

Moje prababička vypočítala vždycky podle let, jestli to bude holčička nebo chlapeček a zatím to sedělo jak u nás tak u známých. Každému člověku se po 7 letech mění krev. Záleží na tom, který z partnerů ji má mladší - podle něj by pak mělo být pohlaví dětí. Např. žena má 25 let (tj. 3x7=21 let a do 25 mi zbudou 4. Žena má tak 4 roky novou krev. A muž má např. 29 let - tj. 4x7= 28 let a zbude mi jeden rok. Muž má tedy novou krev jeden rok a žena 4. Protože jednička je menší číslo bude to pravděpodobně kluk:-) Funguje to tak na 90%, protože někomu se krev vymění třeba půl roku před 28. narozeninama někomu 5 měsíců po narozeninách. Tak doufám, že to není moc zmatené:-)

Pokročilý

Snad pokud věříš nějaké magii, tak zkusit kartářku, proutkaře nebo tak něco...

Slyšela jsem něco o tom, že se to dá vypočítat z menstruačního cyklu, v některých plodných dnech vzejdou kluci v jiných holky...

Pokročilý

holka-asi týdení půst v sexu i sebe uspokojování a na kluka to chce vleťet hned

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.