sisi0110

Holící strojek pro muže?

Ráda bych příteli pořídila elektrický holící strojek. Je jich mnoho na výběr a navíc tomu nerozumím. Přemýšlím buď nad značkou Braun nebo Philips a hodlám investovat max.3000 kč. Máte někdo nějaké dobré nebo naopak špatné zkušenosti?

Nejlepší odpověď
bobánek

Ja bych doporučoval Philips.Jak už jsem psal na těchto stránkách mám eletrický holicí strojek Philips ze třemi plovoucími planžetami a neměnil bych.A nebyl ani moc drahý.

Další odpovědi
anonym

ǯiʆєʈκσʋӯ ȷє ɳєȷʆєρší, ʈєɳ ɳєδυɗє ʆєǯєʈ ʋ šυρʆíκυ.

ReHu

Braun. Ty jsou velmi dobré a spolehlivé.