Pokročilý

holení podpaží

ahoj,už delší dobu jsem se neholila v podpaží a ted tam mám dcl dlouhý chlupy..zkoušela jsem to oholit holícim strojkem,ale bolí to a žiletkou se bojim...nevíte nějakej bezbolestnej jinej způsob? dík..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Neboj se, a co je dlouhé ostříhej nůžkami, zbytek už zvládneš žiletkou, nebo strojkem.

Další odpovědi:

Viz video, ale bacha na vlasy :).

Zdroj: http://www.youtube.com/watch?v =_S_y_hnHpAk

Bronzový

RE pro Michala Kole.
Jedna z možností je jak z hygienických důvodů, například já si to holím, jelikož se to tam potí a i přesto, že jste se dvakrát denně umyl, to může někdy dobře zapáchat.
Druhá z možností je v samozřejmosti toho, že u mužů to přináší někdy docela odpor k ženám. Já například mám určitý odpor, když vidím chlupy, které jsou velké jak bambusový stonek. Nepříjde mi to jako "nejatraktivnější" způsob krásy žen.

Pro slečnu, která se ptala. Pokud jsou velké, nejprve bych to ostříhal nůžkami a poté to sjet holícím strojkem a pěnou na holení. Po několika aplikacích, třeba třikrát týdně si pokožka zvykne a nebude to bolet. Ale doporučuju po holení nakapat něčím, co by mohlo zabránit zanášení se špíny do pórů a mohly by vzniknout pupínky.
Jinak určitě na internetu bude mnoho návodů, jak se holit tak aby to mělo déle trvající účinek a co nejméně bolestné :-)

Zlatý

Použij zapalovač, skvělý depilátor

Bronzový

Já se holím v podpaží 2x týdně a používám žiletky a pěnu na holení a vodu nebo balzám po holení. Holím se tak už více než 15 let a nedělá mě to problémy. Je to hygienické.

Zlatý

Nejlepší je lepící páska na koberce, jen to trochu bolí :-D

Proč se vůbec holit? Já v to nevidím žádný smysl.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.