led

holení podpaží

přítel si začal holit podpaží. Jsem v rozpacích. Má se muž holit v podpaží (případně i jinde), nebo ne? Je to jenom móda, čí má to i jiný význam?

Nejlepší odpověď
ReHu

Ahoj, mě by to nevadilo, asi bych byla i raději. Myslím, že to je lepší, než mít a dívat se na v podpaží zpocené chlupaté chuchvalce. A pokud se používají kvalitní antiperspiranty, tak ani pot nestéká a neškodí. R.

Další odpovědi
LuciJe

V západních zemích se holení porostu (minimálně v podpaží) i u mužů již považuje ze základ hygieny. K nám se tento trend pomalu, ale jistě dostává taky.

Nuk nuk

Chápu Vás, mě osobně by totaky přišlo podivné. Ale skutečně je pravda, že tato móda už zasáhla i pány.

Dělají to především sportovci, muži, kteří se drží určitých módních stylů, ale také různí manageři a podnikatelé, kteří přicházejí hodně do styku s lidmi a připadají si takto čistší, tudíž vhodnější pro jednání s ostatními.

panenka

v dnešní době se není čemu divit ale neboj tvůj přítel je normální.hodně mladých kluků si to dělá hlavně modely takže pokud je tvůj přítel model tak je to v pořádku.nechce vypadat jak prales proto se holí jsou ještě kluci kteří si sé ochlupení střihají nůžkami

honza19hk

je to lepší než chytit FILCKY

Lady

Myslím že to zaleží na váás pokud se to vám líbí.pokud ovšem ne tak bych mu jednoduse rekla ze se vám to zrovna nelíbí a ze by ste byla radsi kdyb zustal takovy jaky je:)