Avatar uživatele
led

holení podpaží

přítel si začal holit podpaží. Jsem v rozpacích. Má se muž holit v podpaží (případně i jinde), nebo ne? Je to jenom móda, čí má to i jiný význam?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Pavel1212 před 5236 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Ahoj, mě by to nevadilo, asi bych byla i raději. Myslím, že to je lepší, než mít a dívat se na v podpaží zpocené chlupaté chuchvalce. A pokud se používají kvalitní antiperspiranty, tak ani pot nestéká a neškodí. R.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
LuciJe

V západních zemích se holení porostu (minimálně v podpaží) i u mužů již považuje ze základ hygieny. K nám se tento trend pomalu, ale jistě dostává taky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Chápu Vás, mě osobně by totaky přišlo podivné. Ale skutečně je pravda, že tato móda už zasáhla i pány.

Dělají to především sportovci, muži, kteří se drží určitých módních stylů, ale také různí manageři a podnikatelé, kteří přicházejí hodně do styku s lidmi a připadají si takto čistší, tudíž vhodnější pro jednání s ostatními.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

v dnešní době se není čemu divit ale neboj tvůj přítel je normální.hodně mladých kluků si to dělá hlavně modely takže pokud je tvůj přítel model tak je to v pořádku.nechce vypadat jak prales proto se holí jsou ještě kluci kteří si sé ochlupení střihají nůžkami

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

je to lepší než chytit FILCKY

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lady

Myslím že to zaleží na váás pokud se to vám líbí.pokud ovšem ne tak bych mu jednoduse rekla ze se vám to zrovna nelíbí a ze by ste byla radsi kdyb zustal takovy jaky je:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek