Zlatý

Holení-ano či ne?

Zajímalo by mě slečny a dámy jaký je váš názor na holení u mužů. Vyžadujete, aby byl váš muž, přítel hladce oholen? Aby byl oholen vždy nebo jen když něco chce?
Nebo je to výmysl jen mé ženy?
A co vy mužové-musíte se holit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

je mi to úpně jedno,on mi do toho taky nekecá

Další odpovědi:

Pokročilý

Můj muž se holí jednou za týden a ikdyž je oholený tak to za chvíli není poznat.Mě se líbí oholený i se strništěm,takže ho k ničemu nenutím.

Zlatý

Ze začátku jsem to Miroslave svému manželovy musela každý týden připomínat,protože kdyby to záleželo na něm tak by se neholil vůbec a měl fůsa jak krakonoš.:-)Ted už se pravidelně každý týden oholí vždy sám aniž bych mu něco musela říkat.

Zlatý

já no to prdím, vzpomenu si tak jednou za tři čtyři dny. Podobnou otázku jsem tady již kladl, viz odkaz.

Zdroj: www.odpovedi.cz/otazky/holici- fanatizmus

Me osobne vubec nezalezi na tom,jestli je muz oholen,nechavam to na nem,je to jeho vec v cem se citi nejlepe,at ma.Ale takovy ten tridenni vous se mi libi nejvic.

Zlatý

Jsem na tom velice podobně jako Panenka. Mému muži jsem pořád opakovala, abyse holil. Nyní vezme v určitou dobu strojek do ruky i bez mých řečí. Takže je to v pohodě. Konečně jsem ho něco naučila :-DD

Stříbrný

Dnes je moderní se moc neholit,ale moje přítelkyně to nesnáší.Má ráda muže hladce oholené.

Pokročilý

Já se holim pokaždé když "něco chci" (ale i jindy), páč když jsem se neholil a po "tom" viděl jak má přítulka červenou celou pusu (a statečně mlčí), tak to neni nic příjemného. Jen si to zkuste pánové. ;-)

Zlatý

Preferuji hladkou tvář.

http://www.odpovedi.cz/…

Bronzový

Manžel se holí každý druhý den a dobrovolně.Když je zarostlý,připadá si o dost starší.Nechávám na jeho rozhodnutí, jaké vousy bude mít.

Bronzový

můj manžel,pokud nemá dovolenou,tak se musí holit denně,protože do práce musí.Buď by musel mít pěstěnou bradku nebo stříhaný plnovous.Nejhezčí je oholený:-)Když je doma,tak vypadá jak santusák a oholí se až když ho koušou vousy!

Je to jako když jdeš na procházku do lesa a stromy nikde-to samé i s holením.

Diskuze k otázce

Bronzový

BENYTA

Kropítko,škoda,že nemůžu dát palce dva...
Záchvat smíchu...

Zlatý

Miroslavst

Oskare! cos to napsal?
Dnes je moderní se moc neholit,ale moje přítelkyně to nesnáší.Má ráda muže hladce oholené.
Máí ráda muže hladce oholené? Nebo má mě ráda....?????
To je na pováženou??!!

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.