Pokročilý

Holení a podrážděnost

Dobrý večer. Je mi to celkem trapné ale potřebovala bych poradit v oblasti holení intimních partií. KDyž se oholím mám na místech pupínky,jdou vidět kořínky pod pokožkou. Žiletkou bohužel jezdím i v protisměru, protože nikdy nedosáhnu hladkého oholení,když jedu po směru. Nějaké rady,zkušenosti apod.?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Určitě nejsi jediná komu se to stává, i mě. Ale zjistila jsem, že se pupínky neobjeví vždycky, jen někdy. Pomůže kvalitní žiletka, a správná pěna na holení nebo gel né nic levného, to akorát vysušuje a dráždí pokožku. Po holení také používám hydratační pěnu na intimní partie, jako "prevenci" proti pupínkům a nebo když se objeví, pěna hydratuje a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Další odpovědi:

Zlatý

No když jsem se holil, tak jsem byl podrážděnej, že se musím holit. takže se neholím a podrážděnej nejsem (jedině z tv zpravodajství)

Zlatý

Zkusit místo žiletky jiný způsob. Depilační krém, elektrický strojek, metod je snad povícero.

Zlatý

Souhlasím s Mucillinkou. Nebo zkus el.holící strojek. Bývá k pokožce šetrnější.

Bronzový

Nejlepší prý je opálit to jak husu.

Zlatý

Holit po směru růstu a pak řádně vydesinfikovat.Kupte si normální pánskou vodu po holení a máte po problému.Ty jemný krémy nebo gely ,které "nedráždí" pokožku jsou na nic. Voda po holení Vás bude pálit max tak 2-3 krát,ale pak si kůžde zvykne a nic neucítíte.Vyzkoušejte to.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.