Natee

Holdujete plísňovým sýrům typu Hermelín, Camembert a President?

Nejlepší odpověď
Deli

Jiná odpověď, napíšu, jaká..

Sem tam na ně chuť dostanu, pak si je dopřeji, denně je ale nemusím.

Další odpovědi
anonym

Jiná odpověď, napíšu, jaká..

Smažený Pepa nemá chybu!

anonym

Vcelku ano, zbožňuji tu chuť, když můžu, koupím si ho

Kdyby to nebylo tak cenově přemrštěno,ale pokud mám chuť,koupím si je.

hanulka11

Jiná odpověď, napíšu, jaká..

Občas skončí u mě v bříšku, není to ale pravidlem.

anonym

Nevyhledávám tyto sýry, ale příležitostně, proč ne.

Vzhledem k ceně, spíše už jen sváteční doplněk, jinak galerie sýrů je dlouhá škála delikatesních gurmánských chutí. Jenže u nás značně zanedbaná, taková Francie má na 700 druhů, jeden lepší než druhý, včetně krajových specialit a plného sortimentu dovozu ze všech sýrových oblastí, především Švýcarska a Holandska.

Vetinari

Vcelku ano, zbožňuji tu chuť, když můžu, koupím si ho

Meropa

Rozhodně ne, dělá se mi z nich zle!

baghira

Vcelku ano, zbožňuji tu chuť, když můžu, koupím si ho

filva

Rozhodně ne, dělá se mi z nich zle!