Hokus – pokus?

Před malou chvíli jsem se zaregistroval pod jiným nickem,chtěl jsem si opalečkovat moji otázečku a hle,bylo mi napsáno,že z jedné a té samé IP adresy nelze ohodnotit tázajicího a tak nabývám dojmu,že tady musí být spousta lidí,kteří mají možnost se připojit z jiných PC,jako třeba v práci,ve škole,u sousedů a tak si můžou dávat palečky do aleluja. Těm asi kodex nic neříká,že jo!

Nejlepší odpověď
anonym

Jednou jsme se s Damianou přiblížily na cca 8km vzdálenost a už jsme si navzájem nemohly palec udělit. A vzhedem k tomu, že nám to bodování nějak játra netrhá, nechaly jsme to být a počkaly si až se zase každá vrátíme na domácí pozice. K jinému PC mám přístup pouze vyjímečně a určitě ne k tomu abych si přimazávala body na odpovědích.

Další odpovědi
bolak

Ani není potřeba se připojovat z jinýho počítače, stačí anonymizer > http://anonymi­zer.mojeip.cz/ nebo prohlížeč kterej tě automaticky napíchne na jinou proxy (ať už je to co je to).

Já, annas, -iv-, briketka, Drap, manon a ostatní místní hekři to tak děláme úplně běžně…

balca

hm a co kdyby jsi zkusil z toho nového profilu dát palec přes nějaký anonymizér
viz. http://www.hi­demyass.com/pro­xy/

annas

Ad bolak. Sice nevím, jak použít anonymizér, ale zapamatovala jsem si dobře, že některé palce jsou servilní a falešné. Komu na nich tolik záleží? 🙂

anonym

bolak, vzdyt to melo byt tajemstvi .. !! vy taky vsechno vykecate .. ale an. zapira porad ! :) -iv-

annas

Iv, vy jste nenapravitelná. Zřejmě chcete, abych zvýšila taxu. 🙂

Nedávno jsem napsala, že tajemství úspěšnosti neprozradím. Proto jen naznačím, že jsem 3 v jednom jako to kafe. Umím se převtělovat: první osoba vkládá otázky, druhá na ně odpovídá, třetí vše boduje.
To se každému nepoštěstí. 🙂

anonym

tak uz je to ted vsem jasny .. vy jste ja a ja jsem vy …, ale kdo je ten treti .. ? radsi ani nedomyslim… :)
.. jak jste zacala posilat platbu v eurech, tak jste si udelala nejakej svuj zapadackej kurz –1 : 1 ! :))

  • iv-

led

an len urobila krásny obchodný ťah, použila neistú (časom možno už neplatnú) menu na spevnenie „falošnej meny“ na tejto stránke. Ale veď prídu všetkými neresťami ošľahaní revízori a tí vám a nielen vám, to vykričia do celého sveta…
„Lomikare, Lomikare, do roka a do dne…“
:)

annas

„…Hin se hukáže…“. Ale i na té nejdelší cestě je důležitá trpělivost, snad jediný prostředek proti všem potížím …

led

:)

annas

Peníze světem vládnou… Pokračování příště. Nebo si počkejte na mou knihu, o níž jsem se zmínila. … 🙂