Avatar uživatele
anonym

Hokus – pokus?

Před malou chvíli jsem se zaregistroval pod jiným nickem,chtěl jsem si opalečkovat moji otázečku a hle,bylo mi napsáno,že z jedné a té samé IP adresy nelze ohodnotit tázajicího a tak nabývám dojmu,že tady musí být spousta lidí,kteří mají možnost se připojit z jiných PC,jako třeba v práci,ve škole,u sousedů a tak si můžou dávat palečky do aleluja. Těm asi kodex nic neříká,že jo!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, johana 56, balca, anonym před 4212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jednou jsme se s Damianou přiblížily na cca 8km vzdálenost a už jsme si navzájem nemohly palec udělit. A vzhedem k tomu, že nám to bodování nějak játra netrhá, nechaly jsme to být a počkaly si až se zase každá vrátíme na domácí pozice. K jinému PC mám přístup pouze vyjímečně a určitě ne k tomu abych si přimazávala body na odpovědích.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Ani není potřeba se připojovat z jinýho počítače, stačí anonymizer > http://anonymi­zer.mojeip.cz/ nebo prohlížeč kterej tě automaticky napíchne na jinou proxy (ať už je to co je to).

Já, annas, -iv-, briketka, Drap, manon a ostatní místní hekři to tak děláme úplně běžně…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
balca

hm a co kdyby jsi zkusil z toho nového profilu dát palec přes nějaký anonymizér
viz. http://www.hi­demyass.com/pro­xy/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad bolak. Sice nevím, jak použít anonymizér, ale zapamatovala jsem si dobře, že některé palce jsou servilní a falešné. Komu na nich tolik záleží? 🙂

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

bolak, vzdyt to melo byt tajemstvi .. !! vy taky vsechno vykecate .. ale an. zapira porad ! :) -iv-

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv, vy jste nenapravitelná. Zřejmě chcete, abych zvýšila taxu. 🙂

Nedávno jsem napsala, že tajemství úspěšnosti neprozradím. Proto jen naznačím, že jsem 3 v jednom jako to kafe. Umím se převtělovat: první osoba vkládá otázky, druhá na ně odpovídá, třetí vše boduje.
To se každému nepoštěstí. 🙂

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tak uz je to ted vsem jasny .. vy jste ja a ja jsem vy …, ale kdo je ten treti .. ? radsi ani nedomyslim… :)
.. jak jste zacala posilat platbu v eurech, tak jste si udelala nejakej svuj zapadackej kurz –1 : 1 ! :))

  • iv-

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

an len urobila krásny obchodný ťah, použila neistú (časom možno už neplatnú) menu na spevnenie „falošnej meny“ na tejto stránke. Ale veď prídu všetkými neresťami ošľahaní revízori a tí vám a nielen vám, to vykričia do celého sveta…
„Lomikare, Lomikare, do roka a do dne…“
:)

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

„…Hin se hukáže…“. Ale i na té nejdelší cestě je důležitá trpělivost, snad jediný prostředek proti všem potížím …

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

:)

před 4211 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Peníze světem vládnou… Pokračování příště. Nebo si počkejte na mou knihu, o níž jsem se zmínila. … 🙂

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek