Miroslavst

Hodnocení opovědí

Dnes mi došel mejl od odpovědí ohledně hodnocení.
Co na to říkáte?
Ještě mě napadlo, že by bylo dobré hodnotit otázku. Ne jako zajímavá, ale totálně blbá. Prostě buď hvězdička nebo např. křížek (jako smrt).
Doplňuji:
Palce dolů asi zruší úplně, ale místo toho bych dal hodnocení otázky. Některé otázky mi příjdou však víte. Jo, pravda ty moje taky nemusí být in.

Nejlepší odpověď
anonym

neptali se jenom vás.

Další odpovědi
Jahoda

To bych brala, ale buď ten křížek nebo palce dolů. Obojí bych do hodnocení otázky nedávala.
Ikdyž jak teď nad tím přemýšlím, palce dolů by byly stejně pořád lepší než „křížky“…

panenka

Mě to přišlo Miroslave taky.

iwetax

Já bych palce dolů nechala. Nevím proč by se měli rušit

Michal

Je to bobře vymyšleno,ale bude plno připomínek.Ne­zamykejte a neblokujte počet hodnocení.Palce ať zůstanou!