radce

Hodně štěstí…

Neznám ještě příliš zvyklosti na této poradně, ale dovolím si všem do nového roku popřát hodně štěstíčka, zdravíčka a splněných přáníček, hodně úspěchů v osobním, případně i pracovním životě.
A také hodně smysluplných dotazů a moudrých odpovědí!
Takže hezký Nový rok, i celý nadcházející nová rok !!!
Doplňuji:
Dobře, uznávám, že nejsem originální, ale aspoň jsem byl letos první 🙂
Tím ale vůbec nechci podcenit upřímnost a význam ostatních přání, věřte mi !

Nejlepší odpověď
mosoj

Děkuji.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tesite-se-na-pristi-rok

Další odpovědi
briketka10

taky ještě nespím nemyslete si ☺
sleduji koncert na Čt 2 : Paul Van Dyke: Evolution, Launch Event Berlin 2012
na, který jsem se moc tešila a Vás všechny, taky moc zdravím a v novém roce
2013 ať se Vám daří a ať jste všichni spokojeni zdraví to je nejdůležitější ☺

Doplňuji:
mám tu parket jdu trsat kocourek je ospalej
ani ho neděsily petardy já mu podávala od
pátku po lžících kozlík s meduňkou chrápe
jak dřevorubec, dobrou noc mějte se hezky☺

odpovídámež

Vám taky a víc! Kolikrát jsem sem byl přesměrován s otázkami. Je to dobré:)

pusinka50

Také se připojuji…ještě jednou…vše nejlepší ze srdce všem dobrým lidičkám:-)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzeme-si-tu-poprat-vse-nejlepsi-do-noveho-roku

led

Na vaši otázku:
Hodně štěstí…
Děkuji za přání
Co je to štěstí, studente?
Štěstí, to je muška zlatá,
jež léta sem i tam…
Kde pokláda své nožky,
zanecháva stopy štěstí,
radosti v smutku,
bohatství v chudobě,
lásku v nenávisti,
mír ve válce
usměv v pláči dítěte…
Znát to, co nevím dnes…
Takové štěstí
mějte rok co rok
ať vám neubívá,
ať máte i na rozdávání

jennysh

Taky se přidávám. Všem přeji hodně štěstíčka,zdravíčka v roce 2013.

badisko

hodne stesti zdravi …hodne mleka s travy hodne stesti mily blabla…blabla­balalalala…mi te mame radi…?…a co ????…vis ze pro jine muze novej rok zacinat a koncit jindy?…joujou ale pekne jsem se dnes smetl…(ozral)

Damiana

Díky za přání. Přeji ti – a všem zde – také krásný vstup do Nového roku a hodně zdraví, štěstí a pohody.:-)

anonym

Děkuji a také se připojuji. Uznávám, že první byl mosoj. Vzhledem k tomu, že se zde jeho přání vyskytlo s dost velkým předstihem, tak jsem také do nového roku popřála v rřámci „jeho otázky“ pouze jemu.
Dnes tedy přeji všem hodně úspěchů v roce 2013, lásku, štěstí, pevné zdraví a naplnění snů a přání v nejvyšší možné míře.

briketka10

ale myslím, že u veterináře bys pořídila líp
ti mají uklidňující léky na takové příležitosti..

briketka10

dám mu to do misky s kuřecí
kapsičkou Whiskas, a je to
ta meduňka je trochu sladšší,
ale ten kozlík s meduňkou je
500ml menší jsem nesehnala
musela bych ho používat i já
a to nepotřebuju stál asi 100,–Kč
v lékárně
http://www.gi­galekarna.cz/pro­dukt/bylinny-sirup-na-spani-s-kozlikem-a-medunkou-500ml/

pusinka50

briketko10, můj pejsek by taky potřeboval vždy na Silvestra něco na uklidnění, bojí se toho půlnočního rámusu a vyvádí a štěká a štěká. Ten kozlík s meduňkou je dobrý nápad, ale jak mu ten nápoj dostat do tlamičky? nehledě na to, že kozlík je chuťově brrr a násilím mu to lít do tlamky se mi nechce, jak to dostaneš do kocourka? Tím, že mu v podstatě násilím otevřeš tlamičku?

tom004

Dík za přání. Přeji Tobě a všem které máš rád hlavně zdraví a také to nezbytně nutné štěstíčko.