Avatar uživatele
doktorphlox

Hodně jsem fotil v noci uvnitř, ale můj foťáček je dost basic. Spousta fotek je strašně tmavých. Jde je ještě zachránit?

Foťáček je obyč a nemá moc funkcí. Zkoušel jsem fotky zesvětlovat, ale nemá to moc efekt. Můžu fotky ještě nějak zachránit, nebo je to již ztracené? Googlovat samozřejmě umím, ale dám přednost dlouhodobým zkušenostem před recenzemi. Nejraději nějaký kvalitní free program. Díky moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, dudu, tom004, beer před 4689 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Pokud jsou fotky opravdu špatné, zase až tak moc se s nimi dělat nedá (( Používám placenýho Zonera a ani tam ne. Můžeš sice i s fríčkama zesvětlit, přidat gamma, kontrast atd., jenže každou úpravou se přidává šum ap, ten odstraníš, tím se obrázek rozmaže, zaostříš a zjistíš – všechno špatně.. Jedeš znovu a znovu a ve finále je z toho koukatelná fotka ve formátu maximálně tak pro blbej mobil, nic jinýho)) Práce hafo a výsledek nula.
Zkusil bych PhotoFiltre či něco podobnýho, pokud jsou snímky hodně zlý, moc ale neočekávej! Nicméně nemaž je, co chvíli se objevují věci nové a novější – uvidíme )

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Valky

PhotoFiltre – program a Gamakorekce – funkce :o) Je to jen základ, snad Vám to pomůže.. Pak ještě upravte i kontrast a jas..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek