Děda Louda

Hodláte se řídit moudrou radou?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=15nJxD9e­eOE

Nejlepší odpověď
Elk

Samozřejmě! K volbám chodíme vždy!

Další odpovědi
Jsemtady

Budu volit Okamuru. Jedinej co si s nima nenotuje, neboji se jich a ma rozumnou sanci se tam dostat ac mu media moc nepreji. A taky leta nemeni nazor. A zakon o referendu potrebujeme jak sul.
Jinak to video je vtipne.

Sůwa

Moudrá rada mne sice neinspirovala, ale spot mne nasměroval na rozhovor Jana Krause s Andrejem Babišem. Tak tady už jsem inspiraci našla … 🙂