Hodím-li bumerang, vrátí se, ale jak docílit, aby se mi vrátil tenisový míček?

Doplňuji:
… třeba i disk, koule, oštěp a nejen tenisový míček.

Nejlepší odpověď
Kelt

Vyhodíš danou věc vzhůru a určitě se ti vrátí. Říká se tomu vrh svislý vzhůru.
A mimochodem mně se bumerang někdy vrátil a někdy ne

Další odpovědi
redy

Ten musíš mrsknout o zeď 🙂pak se vrátí 😁

ptáč

U tvých otázek si často odfrku od svých starostí. Ale hod diskem jsem nezkoušel, vždy jsem si z něj vzal neodymové magnety. Tenisový míček by se měl střílet níž než je vršek plotu.

zjentek

vrátí se ti ..ale musíš si pro ně zajít

jáára

pořiď si pejska

atena11

Tohle jsme probírali minule rok o fyzice a jde o to že bumerang má těžiště mimo sebe a proto se vrací. Ale tenisový míček má těžiště ve prostřed. Takže závěr toho všeho je že musíš přesunout těžiště mimo tenisový míček a mas to vyřešeno, ale nevím jak toho docílit. Pokud jsem to o fyzice dobře pochopila tak je to snad dobře