HZK

Hodily by jste spodní prádlo na svého oblíbeného hudebníka?

Dámy, máte-li oblíbeného kytaristu/zpě­váka/někoho jiného, obšťastnily by jste ho z první řady hozením nějakého prádla?

Nejlepší odpověď
marci1

Obávám se, že na tuhle otázku Ti „dámy“ neodpoví. 🙂

Další odpovědi
petra15

Marci1, prijde na tu vekovou kategorii…atmosféru koncertu…a sexy kytaristu…takze proc né ?

huxa

Osobně mě napadá-kde to ty ženy na koncertech berou? Nosí si spodní prádlo náhradní, nebo si to někde tam svlečou a hážou?