Cotty05

Hodili byste někdy korunky na zem a sledovali lidi, jak je sbírají?

Já to jednou kdysi dávno zkusil a ztráty pár korun jsem nelitoval… přiběhli jak holubi k rohlíku :) Možná by to chtělo zkusit s lepidlem :)

Odpovědi
anonym

Jiná odpověď

Přímo na zem ne, ale do klobouku, košíku, misky… a to jen proto, abych aspoň malou částkou přispěl na nějaké dílo, kteřé vytvářejí pouliční umělci.

Agneta

Ano, aby byla zábava

Aby platilo pořekadlo, že „si spálil prsty na penězích“ – tak by se měli ty mince nejdřív v plechovce na grilu pěkně nahřát – než se vhodí na ulici…:DDD

arachis

Ne, nemám na to odvahu

Fakt se lidé slítli? Já bych měla strach,že na mě zavolají Chocholouška.

zelí

Ano, aby byla zábava

Udělal to kámoš se 1400,– které kradl doma. Jasně, byl to dmnt, ale ta žena co šla za námi byla asi dost slepá nebo nevěřila, že to jsou prachy.

lexx

Ne, je to trapárna (nebo dětinské)

…a to Tě nesebrali asistenti doc.MUDr.Chocho­loucha ?