marci1

Hodí se výsledek testu používaných smajlíků na vás? 🙂

„Rozřazení nejčastěji používaných smajlíků podle typu člověka:
🙂 věčný optimista, spoustu věcí nemyslí vážně a stále se usmívá
😉 člověk, který jde s davem, často neumí prosadit svůj názor
☹ pesimista, vše, co se kolem něho děje, je špatné
:-* láskyplný člověk, miluje svět a svět miluje jeho
<:-( málo sebevědomý jedinec, připouští, že je hlupák
:-o naivka, oddaně důvěřuje okolí a výsledkům se diví“
🙂
http://tn.nova­.cz/clanek/smaj­lik-prozradi-co-jste-za-osobnost-co-sedi-na-vas.html

Nejlepší odpověď
briketka10

Tak to asi ne.
Já dělám takověto smajlíky 😁
A ty podle http://tn.nova.cz/… chybí :((

Další odpovědi
gecco

😉
Ne – je to naprostá pitomost, hodná právě tak TV Nova…

dudu

Nedokáži posoudit, ale spíše nikoliv. Zde mám vyvěšenu fotku, na které mně jako součást recese před šestnácti léty o padesátinách zohyzdily milované dcerušky. Jsou to potvůrky i dnes, přesto je mám rád a jsem na ně pyšný.

Drap

Bohužel, nehodí.

anonym

🙂

redy

Tak nějak na těhletěch stránkách:-) Souhlas, ale jen tu.
Akorát tenhle smajlík 😉 mi příjde jako šibalský, akorát na gecca.
Rozhodně nejde s davem,a názor má vlastní, a prosadit se umí 🙂
Takže kolemdokola – blbina…

ivzez

A co znamenají tyhle:
(–:
:–>

zjentek

jasně, to je rozumné ..a kdo dělá smajlům nosy, tak to je ten největčí ko;(kot

pardon, mělo bejt- nedělá ;(

anonym

Je to kravina.