Hodí se prohlížeč Google Chrome na starý PC?

504RAM. Kolik místa zabere po instalaci?

Nejlepší odpověď
anonym

právě na starší počítač se chrome hodí určitě mnohem více, než třeba interpretovaný firefox. Chrome na něm poběží určitě mnohem rychleji.

Nemusí být ani starší, poslední dobou jsou hodně populární miniaturní počítače se 7 – 10" displeji (tzv netbooky) do kterych se davaji sice nove procesory ale velmi malo vykone procesory … chrome je na netboocich idealni a jeho efektivita a rychlost je tam skutečně cítit.

Další odpovědi
RQLM

je to jedna z nejlepsich voleb, urcite chrome, jeste mozna operu. urcite ne firefox ani explorer.