Monny

Hodí se k vám vaše znamení?

Jestli jste takový v čem jste narozený.Já jsem se narodila ve váhách a můžu říct,že znamení mi sedí.

Nejlepší odpověď
mojitek

je treba znat presne datum narozeni,vcetne hodiny a nejlepe i minuty.Jinak je Vam to k nicemu

Další odpovědi
BEAES

Mojitek má pravdu, důležitý je i ascenfent a postavení měsíce…je toho moc k určení horoskopu na míru. Jinak já jsem Střelec a docela to na mě sedí.

quentos

taky jsem Váha a taky to na mě sedí. V čínském jsem Vepř křížený s Tygrem a Psem a sedí to ještě více.

hanulka11

mám být panna až do smrti -no řekněte jestli se to ke mně hodí…mám 2 děti
Doplňuji:
já to vzala jen povrchně protože jak píší kolegové pokud neznáme přesné podrobnosti o narození není to ono,

anonym

mám štěstí že vím i přesný čas svého narození,a moje znamení sedí jako ulité

led

Ako to tak sledujem…
To si vyberáte svoje narodenie podľa znamení?

Mili @

HOROSKOP PRO ŽENY NAROZENÉ VE ZNAMENÍ ŠTÍRA
Vitální, magnetické, silné, subtilní, intenzivní, jedinečné individuality, hrdé, věrné, skrytě dominantní, temperamentní, vášnivé, bojovné, smyslné, instinktivní, s brilantní pamětí, seriózní-
tak nevím… moc vitální nejsem, silná taky nijak zvlášť, sklerózu mám jako hrom, ale SERIÓZNÍ – TO TEDA JSEM, TO JO!!!!

Miroslavst

Na mě spíš sedí čínský zvěrokruh. Pokud dokážu být i sebekritický, tak přesně.

Martina S.

Já jsem štír a docela to na mě sedí, hlavně ten sex.

Michal

Hodí,ale lepší je čínské: Opice!